درباره ما

با سپه لولا بیشتر آشنا شوید

فروشگاه سپه لولا فعالیت خود را درسال 1379  به طور تخصصی در زمینه جدیدترین دستگیرهای  کابینت ، یراق آلات کابینت شامل انواع فیتینگ و اتصالات ؛پایه،لولا و روشنایی وجک  وتجهیزات اتاق خواب شامل: انواع درب های ریلی ، جاکفشی جاکمربندی ، جاشلواری ،  جالباسی و تخت های کمجا با برندهای معروف دنیاوایران (بلوم اتریش،صامت ترکیه،بهینه،مسان ترکیه ،مپا) آغاز نمود است و در طول این مدت سعی برآن داشته  تا حد امکان رضایت مشتریان گرامی را جلب نماید و به لطف خداوند متعال وانتخاب شما عزیزان به فعالیت خودادامه دهد.

فروشگاه سپه لولا ، فروشگاهی به وسعت همه نوع یراق آلاتی که در برای هر نوع خدمات مورد استفاده قرار می گیرد ، است. اعم از خرید انواع دستگیره های کابینت ، ریل کشو ، انواع جک و تجهیزات اتاق خواب و غیره . با توان  خرید آنلاین ، و با کیفیتی خوب و قیمتی مناسب ، با دسترسی به انواع طرح ها و مدل های فانتزی و کلاسیک و به روز.

امروزه تنوع در یراق الات و اتصالات چوب و ام دی اف و تجهیزات آشپزخانه و اتاق خواب این امکان رابرای تولید کنندگان صنایع چوبی فراهم آورده که بتوانند به راحتی محصولاتی جدید و کارا تولید نمایند.مجموعه سپه لولا تلاش نموده برای شما مرکز کامل ارایه کننده این تجهیزات و یراق آلات باشد در راستای این خدمت رسانی و همچنین با توجه به ارزش وقت و وجود ترافیک های شهری در جهت تسهیل در امر خرید برای مشتریان عزیزمان در سال 1394

اقدام به راه اندازی اولین و تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی یراق آلات وتجهیزات کابینت و دکوراسیون تحت عنوان  سپه لولا  نمودیم.

در فروشگاه اینترنتی سپه لولا سعی بر آن شده کلکسیونی از برند های مطرح خارجی و داخلی در زمینه یراق  را در کنار هم قرار داده و با ارایه توضیحات فنی در زمینه آشنایی و روش نصب این تجهیزات بستر انتخاب مناسبی رابرای شما عزیزان فراهم آوریم

درباره-ما

همکاران ما

احمد کریمی

مینا اکبری

امیر جعفری

Need Help? Chat with us